J-Plasma-Renuvion Nedir?

J Plasma, gelişen teknoloji ile estetik görünüm için birçok teknik ortaya çıkmış olup bu teknik de bu gelişimlerden biridir. İnsanlar, yaşı ilerledikçe vücutlarında bazı dokunuşlar yaparak gençleşmek isterler. Bu sebeple birçok tedavi ve uygulamalar ile vücut üzerinde dokunuşlar yapılarak daha genç bir vücut elde edilebiliyor.

J plasma yöntemi ile sıkılaşma elde edilebilmek çok kolay. Yüz, boyun ve vücudun birçok alanını sıkılaştırmak için soğuk helyum gazıyla ilgili bölgeye özel olarak geliştirilen cihazlarla uygulanarak yapılan bir yöntemdir.

Helyum gazı insan vücudunda herhangi bir reaksiyona sebebiyet vermez. İçerisinde ki bileşenlerle cilde esneklik kazandırmaktadır. Daha hızlı bir çözüm isteyenler için sık sık tercih edilen ve başvurulan bir yöntemdir. Kadınlar tarafından en çok selülit tedavisi için başvurulmaktadır. J plasma renuvion yöntemi ile hem vücudu selülitlerden arındırırken diğer yandan da cildin sıkılaşmasını sağlar.

Vücut bünyesinde yağlanma ve kilo almadan kaynaklı vücudun esnekliğini kaybetmesi ileri yaş grubunda kadınlarda sıklıkla görülüyor. Bu uygulama ile vücut selülitleri azalır, yağlar erir ve vücut biçim almaya başlamaktadır.  Spor yaparak gitmeyen yağ ve sarkmalara j plasma ile çözüm bulunabiliyor. Yeni üretilen bu harika alet ile vücut gençleşmektedir.  Ayrıca kalıcı çözüm arayanlara j plasma yöntemi kesin çözüm olarak karşımıza çıkar.

J-Plasma Nasıl Yapılır?

Radyo frekans ısısı ile j plasma yöntemi uygulanır ve sıcaklığı deri üzerinde herhangi bir his uyandırmamaktadır. Deri altındaki 85 dereceye kadar çıkarırken deri yüzeyinde yanık meydana getirmez. J plasma aletleri dışındaki sıkılaştırma aletleri bu ısıya ulaştığında ciltte yanık ve döküntü meydana getirerek deride ciddi sıkıntılar meydana getir. Oysa j plasma aletleri özel geliştirilmekte ve yüksek ısıda dahi ciltte bir etkisi bulunmamaktadır.

Deri altı ve üstü arasında uygulama ile ciddi ısı farkı oluşturmakta deri altına hızlıca ilerleterek soğuma işleminde bulunmaktadır. Diğer cihazlara göre daha yüksek ısılara ulaşılmaktadır. Isı farkı ne kadar fazla olursa yöntem o kadar etkili olur. Deri altında j plasma yöntemi ile maksimum gerginleşme ve sıkılaşma olur ve böylelikle selülit oluşumu giderilir.

Plazma Enerjisi Nedir?

Katının gaz haline geçişiyle ortaya çıkan plazma enerjisi birçok plazma cihazları ile işlem yapılmakta ve içerisinde kimyasal bir madde bulundurmamaktadır. Buharlaşmanın yardımı ile dış derinin altındaki alt katmana ulaşarak oraya müdahale eder. Böylelikle alt deride ulaşılamayan en minik bölgeye dahi ulaşarak ve ciltte deri yenilemesine katkı sağlıyor. J plasma cihazlarında hiçbir ışın kullanılmamaktadır.

J Plasma – Renuvion Tedavisini Kimler Yaptırabilir?

Tüm cilt tiplerine rahatlıkla uygulanabilir olan bu teknik kadın ve erkek fark etmeksizin herkeste uygulanabilirliği vardır. Yaklaşık 30 ve 80 yaş aralığında rahatlıkla uygulanır.  Tedavi sonrası ciltte esnek ve genç bir görünüm oluşmaktadır.

J Plasma En Çok Hangi Bölgelerde Uygulanır?

Vücutta birçok sıkılaşma ve gençleşme katkısı olan j plasma yöntemi birçok bölgeye uygulanabilirliği bulunmaktadır. Kalça bölgesinde ki selülitlerden göbek bölgesinde ki yağlanmaya kadar uygulanabilirliği olan bir tedavi yöntemidir. Ayrıca basen bölgesinde ki sarkmaların giderimi için de uygulanmaktadır. Bunu yanı sıra diz bölgesi, göğüs bölgesi, sırt bölgesi içinde uygulama alanı vardır.

Vücudumuzun sıkılaşmaya ihtiyacı olan her bölgede j plasma tedavi yöntemi uygulanmaktadır. Her yaş ve cinsiyet grubundan kişilere uygulanan bu yöntem daha çok ileri yaş grubu için kullanım alanında yaygınlaşmıştır. Ciltte ciddi düzelmelerine katkı sağlamakta ve sarkmaların giderilmesi için tedaviye başlanılmaktadır.

J-Plasma- Renuvion Teknolojisinin Avantajları Nelerdir?

Vücudunun dış görünümünde rahatsız olanlar ve daha estetik bir görünüme sahip olmak isteyenler için j plasma yöntemi nokta atışı yapan ve istenilen görünümü sahip olmamıza yardımcı olan bir tedavi yöntemidir. J plasma yönteminin bizler için çokça avantajı vardır.

Vücudun birçok bölgesine uygulanabilirliği olmaktadır. Kesik ve deşme işlemleri olmadan alet yardımı ile cildin sıkılaşması sağlanmaktadır. Uygulama ve tedavi sonrası iyileşmenin oldukça hızlı olması ile hasta normal hayatına devam edebilir. Uygulama sonrasında tedavi katkılarının hemen fark edilebilir olması gibi birçok tedavi avantajı bulunmaktadır.

J Plasma – Renuvion İşlemi Sonrası İyileşme Süreci

Hasta operasyon sonrasında bir veya iki hafta arasında iyileşme belirtilerini göstermektedir.  Kolay tedavi yöntemi olan j plasma uygulaması sonra iyileşme diğer yöntemlere göre oldukça hızlı olmaktadır. Operasyon sonrasında bir kaç gün içerisinde hasta normal hayattaki aktivitelerine devam eder.

Tedavinin ilk haftasından itibaren vücuttaki sıkılaştırma işleminin verdiği gerginlik hissedilmektedir. İyileşme sürecinde vücutta şişlik ve ödem oluşumu görülmektedir. Bu şişlik ve ödemlerden dolayı da ağrı hissedilebilmektedir. Daha sonrasında bu ağrıların giderildiği bilinmektedir.

Liposuction Ameliyatında Plasma Teknolojisi

Liposuction ve j plasma tedavisinin öngördüğü işlemler ameliyat ortamında genel anestezi ile uygulanmaktadır. Liposuction işlemleri genellikle işlem yapılacak bölgeye lokal anestezi uygulanarak ve kanamayı durduracak ilaç sıvı takviyesi ile başlar. Bu sıvı sayesinde hasta ameliyat ve işlem sonrasında daha az ağrı ve acı çekecektir. Ayrıca bu sıvı sayesinde kanama riski oldukça düşmekte ve ameliyatın başarılı geçme olasılığı oldukça artmaktadır.

Daha sonra işlem yapılacak alana ses dalgası frekansı verilerek titreşim ile yağların akışkan yapıya bürünmesi sağlanmaktadır. Sonrasında akışkan yağların alınması işlemine başlanılmaktadır. Burada yağların alınması yöntemi vakum yöntemidir.

Sıkılaştırma tedavisi olan j plasma da yağlar vakumlama yöntemi ile giderilmektedir. Liposuction uygulanan yağ alınma işleminin ardından oluşan sarkmaların giderilmesi için j plasma yöntemi uygulanmaktadır. J plasma yöntemi ile sarkmalar giderilmekte ve ciltte gerginleşme sağlanmaktadır.

Renuvion Cilt Sıkılaştırma Nasıl Çalışır?

Renuvion yöntemi ile sarkmış ve yağlanmış ciltteki sorunların giderimi sağlanır. Hemen hemen herkese uygulanabilirliği olan j plasma yöntemi ile ileri yaş grubunda ciltte oluşan kırışıklığın giderimi sağlanır. Cilde soğuk uygulanılarak cildin alt ve üst kısımlarında sıcaklık farkı oluşturulur. Böylelikle bu sıcaklık farkından dolayı ciltte gerginlik meydana gelir ve ciltte sıkılaşma oluşumu sağlanır.

Renuvion Tedavisi Kalıcı Mı?

Vücudun ihtiyaç ve yapısına göre j plasma yönteminin seansları doktorunuz tarafından belirlenir. Estetik işlem yapılarak tedavi izleri yok edilir. 1 ve 3 yıl aralığında izlerin tamamen yok olduğu saptanmaktadır.

J Plasma Diğer Estetik Ameliyatlar İle Kombine Edilebilir Mi?

Vücutta saptanan yağlar liposuction yöntemi ile giderilmekte ve j plasma yöntemi ile de sıkılaşmaktadır. Bunun gibi birçok estetik operasyonlar ile birlikte uygulanabilirliği bulunmaktadır.

Vücut Şekillendirmede J-Plasma’nın Önemi Nedir?

Vücudun estetik görünümü kazanılması için spor gibi birçok aktivite yapılmakta fakat sarkmalara spor dahi bazen çözüm olmayabilir. Sarkmalara çözüm bulunamaması ile j plasma tedavisinin uygulanması kaçınılmaz olmaktadır. Sarkmalara kolaylıkla çözüm bulunmakta ve istenilen estetik görünüm elde edilmektedir.

J Plasma Renuvion Sonrası Hemen Eve Dönülür Mü?

J plasma tedavi sonrası bir günü ardından doktor kararıyla eve dönüş yapılmaktadır.

J Plasma İşlem Süresi Ne Kadardır?

Uygulanacak bölge ve vücut yapısına göre j plasma işlemi 20 veya 40 dakika arasında yapılmaktadır.

J Plasma Yaptıranlar Memnun Mu?

Herkes dış görünümünün güzel ve estetik olmasını istemektedir. Bu sebeple birçok arayış içine girilmektedir. Bu tedavi yöntemi ile istenilen görüntü elde edilmektedir. Rahatsız olduğunuz bütün sarkmalarınızdan j plasma yöntemi ile kurtulabilmektesiniz.

J Plasma – Renuvion Fiyatları 2021

Sıkılaştırma uygulaması olan j plasma tedavisi uygulanan bölgeye göre tedavi süresi saptanmaktadır. J plasma ile uygulanan liposuction gibi başka operasyonlarla birlikte uygulanabilirliği bulunmaktadır. Korse gibi ameliyat sonrasında bir takım uygulamalar yapılmakta ve fiyata bunlarda dahil edilmektedir.

J plasma tedavisi fiyatları için bizlere ulaşabilirsiniz. J plasma renuvion fiyatları 2021 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.