Hakkımda | Basın & Medya
Prp Cilt Tedavisi

PRP Cilt Tedavi

P.R.P. Yüz Tedavi

       Yüz gerginleştirme, kırışıklıkların azaltılması ve doldurulması, kontur düzeltme, gevşekliğin azaltılması, leke tedavisi, yaşlanmayı geciktirme gibi konularda yüz bölgesine uygulanan PRP Tedavisi cerrahisiz ve anestezisiz bir şekilde hastaya uygulanmaktadır.
Bu uygulamadan sonra cildin gerginliği ve nemliliği artarken kırışıklıklar ile açık gözeneklerin sayısı azalmaktadır. Dolgu ya da mezoterapi yöntemi ile yüz bölgesinde deri altına uygulanan PRP tedavisin ile derinin gençleşmesine, parlak ve canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olacaktır.

P.R.P.’ de Boyun ve Dekolte

            Kan dolaşımı ile dokulara ulaştırılan plateletler özel bir işlemle yoğunlaştırılarak PRP haline getirilir. Hazırlanmış bu PRP’ler boyun ve dekolte bölgelerine uygulanır. Lazer/peeling gibi uygulamalardan hemen sonra derinin yapılanmasını sağlamak, deride yılların ve UV ışınlarına maruz kalmanın sonucunda oluşan kırışıklıkların düzelmesini, çöküntülerin giderilmesini, esneklik ve parlaklığın yeniden kazandırılmasına yardımcı olmayı sağlamak için kullanılan bu tedavi yöntemi boyun ve dekolte bölgelerinde gerçekleştirilmektedir.

Online Bilgi ve Fiyat Talep Formu

Yenilenmeyi Ertelemeyin!


Please leave this field empty.
X
SİZİ ARAYALIM İSTER MİSİNİZ?

Ertelemeyin!
Doç. Dr. İbrahim Aşkar ve ekibi olmak istediğiniz tüm estetik uygulamalar ile ilgili sorularınızı cevaplıyor.