grup sikişmilf sexporno sex video
Hakkımda | Basın & Medya
Erkek Burun Estetiği

Erkek Burun Estetiği Ameliyatı

Estetik görünüm kadınlar için olduğu kadar erkekler içinde oldukça önemli bir hale geldi. Erkek burun estetiği ise erkeklerin en çok tercih ettiği estetikler arasında yer alıyor.

Nasıl Bir Ameliyat Olmalı?

Erkek burun ameliyatı için başvuran erkekler genelde dışarıdan belli olmayacak şekilde doğal bir görünüm elde etmek istiyorlar. Tabi erkek burun estetiğinde önemli olan bir noktada yüzde nasıl duracağıdır. Bunun için özellikle burun estetiği konusunda en iyi yöntem estetik cerrahlar ve doktorunuzun tavsiyelerine kulak vermeli birlikte görünümüne karar vermelisiniz.

Erkek Burun Estetiği AmeliyatıBir erkeğin burnu kadının burnu gibi ince ve çok kalkık olmamalıdır ya da burun sırtı çok oyuk olmamalıdır. Bunlara erkek burun estetiğinde mutlaka dikkat edilmelidir. Yani en iyi estetik ameliyat sonrasında amaç estetikli görünümden kaçınarak doğal bir görünüm kazandırmaktır.

Erkek burun estetik operasyonu ile burun küçültülebilir veya büyütülebilir; burun deliklerinin genişliği daraltılabilir; burun ile üst dudağın arasındaki açı değiştirilebilir ya da burun ucu veya kemerin şekli değiştirilebilir. Ayrıca en iyi erkek burun estetiği tercih eden erkekler soluk almada ki problemleri gidermeyi de istemektedirler.

Burun Estetiği Öncesi

Erkek burun estetiği öncesinde doktorunuz size ameliyata nasıl hazırlanmanız gerektiğinde gerekli bilgileri verecektir. Özellikle yeme-içme, sigara kullanma, alkol tüketimi ya da ilaçları ve bazı vitaminleri alma da bilgilendirecektir. Erkek burun estetiği genel anestezi altında yapılmakta ve bir ya da iki saat sürmektedir.

Burun Ameliyatı Sonrası

Erkek burun estetiği sonrası doktorunuzun kararı ile aynı gün taburcu olunabilir sonrasında 5-7 gün kadar başınız yüksekte olacak şekilde yatmalısınız. Burun içine konan tamponlar 2-3 gün sonra çıkarılacaktır. Bir haftanın sonunda ise bütün pansumanlarınız tamamlanmış olacak. Bir hafta boyunca burnunuzu sümkürmemeniz gerekecek. Operasyon öncesi ve sonrasında konforlu bir süreç geçirmeniz için estetik cerrahınızın tavsiyelerine uymalısınız.

Erkekler için burun estetiği sonrası birkaç gün içerisinde iş hayatına; günlük yaşam temposuna ise birkaç hafta içerisinde dönülebilmektedir. 8 hafta kadar burnunuzu çarpmalardan ve darbelerden korumalısınız. Ayrıca burnunuzu ovuşturmaktan ve gözlük takmaktan da bir süre uzak durulması gerekir.

Burun estetiği fiyatları erkek burun estetiğinde en çok sorulan sorulardan biri. Yapılacak burun estetiğine göre ameliyat ücretleri değişiklik göstermektedir. Doktorunuzla olan muayene sonrasında erkek burun ameliyat fiyatları hakkında detaylı bilgi alabileceksiniz. Dilerseniz bize öncesinde fotoğraf gönderebilir whatsapp ile direk uzman değerlendirmesi alabilirsiniz.

 

Doç. Dr. İbrahim Aşkar Burun Ameliyatı

Burun Ameliyatında Risk var mıdır?

Online Bilgi ve Fiyat Talep Formu

Yenilenmeyi Ertelemeyin!


Please leave this field empty.
X
SİZİ ARAYALIM İSTER MİSİNİZ?

Ertelemeyin!
Doç. Dr. İbrahim Aşkar ve ekibi olmak istediğiniz tüm estetik uygulamalar ile ilgili sorularınızı cevaplıyor.