0216 355 75 75 Hemen Ara! 0531 736 11 66 WhatsApp'tan sor!
Fiyat Al

CİLT BAKIMI NEDİR?

Cilt bakımı, cildin derinlemesine temizlenmesi ve kişinin cilt tipine uygun ürün ve maskelerin cilde uygulanmasıdır.
Medikal cilt bakımında, cilt tipine uygun ürün, maske ve yöntemlerle cilt temizlenir, cildin nem ve yağ dengesi kurulur, gözenekler sıkılaştırılır ve yaşlılık karşıtı bakımda yapılır.
Cilt temizliği ve bakımının devamlılığı sağlanması ve gözle görülür sonuçların alınması için rutin olarak her ay cilt bakımı yapılması önerilmektedir.

CİLT BAKIM UYGULAMALARI

JETPEEL İLE CİLT BAKIMI

Süpersonik jet akımlarla hızlı, ağrısız, doğal bir medikal cilt bakım yöntemidir. Cildi derinlemesine arındıran, lenf drenajını yapan ve yenileyen bir teknolojidir. Cildi derinden güçlendiren bu tedavi hızlı iyileşme süresi ile uygulama yapılan alanda uzun süreli travma yaratmaz. Yan etkisi olmayan bu yöntemde ilk uygulama yapıldıktan itibaren ciltte, belirgin bir ton açılımı, daha şeffaf ışıltılı ve yumuşak bir görüntü elde edilir.

ANTİAGİNG CİLT BAKIMI (HOLLYWOOD BAKIMI)

Mezoterapili Vakum Sistemi ile hem cilt temizleme hem cilt gençleştirme aynı seansta yapılmaktadır. Vakum teknolojisi ile yapılan cilt bakımında kızarıklık, kanama olmaz. Vakum ile temizlenen cilde aynı zamanda antiaging serum, vitamin, mineral ve koljen verilmektedir. Böylece, cilt temizlenirken cildi besleyici, onarıcı ve gençleştirici bakım da yapılmaktadır.

LED MASKE İLE CİLDE ANTİ-AGİNG UYGULAMASI

Bir anti-aging uygulaması olan led maske ,cildimizde meydana gelmiş solgun, mat görüntü, yorgunluk gibi birçok soruna çözüm olarak sunulmuştur. Cildin ihtiyacına göre belirlenen seans sayısı ve seans süresine göre uygulanmaktadır.

            Bu bilgiler tıp literatüründen alınmış ve tamamiyle bilgilendirme amaçlı verilmiş olup estetik uzmanınız ile karşılıklı konuşarak daha sağlıklı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş

İlgili Yazılar

G5 Masajı İle Selülit Tedavisi ve Bölgesel Zayıflama, Sıkılaşma

G5 masajı hızlı titreşimler halinde ittirme be sıkıştırma yöntemiyle yapılmaktadır. G5 Masajı Faydaları Yağ Yakımı Selülitli bölgeyi düzeltmek Bölgesel sıkılaşma…

Baby Face Thulium Lazer

HIZLI VE ETKİLİ LAZER DESTEKLİ CİLT BAKIMI CDS (Kozmesötik Salım Sistemi) canlandırıcı bileşikleri cildin derinlerine dağıtarak yaşlanan ve hasar gören…

Kollajen Bakımı

Cildin yeniden yapılanmasını sağlayan aktif içeriklerle formüle edilmiş Kollajen cilt bakım ürünleri ve maskesi ile yapılan bir cilt bakımıdır. Solgun…

5dk'da Fiyat Al
Kapat
Online Bilgi ve Fiyat Talep Formu

Kapat
Back To Top
×Close search
Ara
SİZİ ARAYALIM İSTER MİSİNİZ?

Ertelemeyin!
Doç. Dr. İbrahim Aşkar ve ekibi olmak istediğiniz tüm estetik uygulamalar ile ilgili sorularınızı cevaplıyor.