Ücretsiz Burun Estetiği Muayenesi ve uzman kadromuz hakkında
bilgi almak veya randevu oluşturmak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

  • check iconBurun Estetiği
  • check iconBurun Ucu Estetiği
  • check iconNefes Darlığı

ÜCRETSİZ BİLGİ FORMU

Sorunuz mu var ?
Uzmanlarımız sorularınıza Ücretsiz
yanıt versin.
[honeypot labelfiled-280]

Estetik Görünüme Kavuşmak için Formu doldurun.

En Kısa sürede size sorularınıza yanıt bulacaksınız.


NEDEN BURUN ESTETİĞİ

Vücudumuzda en dikkat çekici alanı yüzümüz ve en çarpıcı organımız da burnumuzdur. Burun yüzün tam orta bölümünde bulunur ve yüzde en çok dikkat çeken işlevsel ve estetik açıdan önemli bir organdır. Yapısal olarak yüz hattarı ile orantısız görünümlü bir burun, kişinin iç dünyasını mutsuz kılar ve güven eksikliği yaratabilir. Burunlarıyla ilgili iç dünyalarındaki olumsuz düşüncelerden dolayı aile, iş yada sosyal ilişkilerinde sorun yaşayayan kişiler ameliyattan sonra sosyal ilişkileri, başarıları ve kendilerine güvenleri artabiliyor.

content-image

AMELİYAT NASIL YAPILIR ?

Burun ameliyatı (rinoplasti) plastik cerrahlar tarafından, genel anestezi altında, hastane ortamında yapılmaktadır. Açık ya da kapalı ameliyat tekniği kullanılarak yapılmaktadır. Kapalı teknikte tüm kesiler burun içinden yapılır. Açık teknikte ise burun içi kesilerine ilaveten burun ucu tabanında küçük bir kesi de dahil edilir. Hangi tekniğin uygulanacağı hastanın durumu ve cerrahın tercihi ile ilişkilidir. Operasyon sırasında nefes problemi ve estetik kaygılara son verme amacı esastır.

content-image

BURNUM İSTEDİĞİM ŞEKİLDE OLACAK MI ?

Burun estetiği operasyonlarının bir ameliyat olduğu unutulmamalıdır. Tecrübeli doktorlar, hastanın estetik kaygıları öncesinde hastanın sağlık durumunu ilk planda tutarlar ve doğal görünümü sağlamayı tercih ederler. Hastanın doğal olmayacak veya kendi sağlık yapısıyla bağdaşmayacak taleplerinde cerrahlar doğruyu bulması ve ileride pişman olabileceği seçimleri yapmaması için hastayı yönlendirirler.

content-image

Estetik Görünüme Sahip Olmak için;

Formu Doldurun

Teşekkürler

Yeni bir görünüme kavuşmak için ilk adımınızı attınız...
Doktorlarımız en kısa sürede size dönüş sağlayacaklardır.

Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın