0216 355 75 75 Hemen Ara! 0531 736 11 66 WhatsApp'tan sor!
Fiyat Al

CİLT GENÇLEŞTİRME UYGULAMALARI

1-ALTINİĞNE İLE YÜZ VE BOYUN GENÇLEŞTİRME

Altıniğne ile, radyofrekans akımıyla yüz ve boyun bölgesine serum, vitaminler, kök hücre, somon DNA’sı ve antioksidan yosun verilmektedir.
Cerrahi olmayan bir tedavi şeklidir. Cihaz cildin alt katmanlarına yüksek frekanslı enerji gönderir, cilt altına kontrollü hasar vererek, kesintiye uğramadan vücudun doğal kolajenini ve iyileşme süreçlerini uyarır.
Altıniğne yöntemiyle yapılan mezoterapi ile ciltt gençleşme, toparlanma, yenilenme sağlanmaktadır. Cildi gençleştirme, nemlendirme, gözenekleri küçültme, ince kırışıkları açma sağladığımız bu tedavi, 2 haftalık seans aralıklarıyla 4 seans önerilmektedir. Prp tedavisi ile desteklenerek de ciltte parlaklık, canlılık, gözeneklerde küçülme gözle görülür şekilde sağlanmaktadır. Radyofrekans akımıyla ciltte yenilenme sağlanan, ameliyatsız yüz gençleştirme yöntemlerinden biridir.

2- MEZOTERAPİ ; Yüz mezoterapisinde ilaçlar küçük miktarlarda karıştırılarak cildin içine ve altına direk olarak verilir. Mezoterapi ile böylece cilt etkili maddelerden kısa sürede faydalanabilir. Ayrıca ilaçlar çok az miktarda verildiği için kullanılan maddelerin yan etki olasılığı azalır. Yüz mezoterapisi (mezolift) cildi yenileyen, cilt kırışıklığı ve cilt sarkmalarına etkili olan doğal ve faydalı bir yöntemdir.

3-PEPTİD UYGULAMASI İLE CİLT GENÇLEŞTİRME : Dudak altı çizgilerin, dudak üstü ince çizgilerin ve yanak kenarında olan ince çizgilerin açılması için yapılan uygulamadır.

4- GENÇLİK AŞISI ; zamanın etkisiyle kişilerin cildinde oluşan deformasyonların, sarkmaların ve kırışıklıkların giderilmesinde uygulanan medikal bir tedavidir. Tedavinin temelinde cilde uygulanan “hyalüronik asit” bulunmaktadır.

5- RADYO FREKANS ; Radyofrekans uygulaması ile cilt ve cilt altı dokularda ısı artışı sağlanır. Isı etkisiyle bağ dokuda fibroblastlar uyarılır. Eskiyen ve yıpranan kolajen liflerinde yenilenme olur. Dolaşım düzenlenir. dokular canlanır. Böylece cilt sıkılaşır, toparlanır, çizgiler azalır.

Sosyal Medyada Paylaş

İlgili Yazılar

G5 Masajı İle Selülit Tedavisi ve Bölgesel Zayıflama, Sıkılaşma

G5 masajı hızlı titreşimler halinde ittirme be sıkıştırma yöntemiyle yapılmaktadır. G5 Masajı Faydaları Yağ Yakımı Selülitli bölgeyi düzeltmek Bölgesel sıkılaşma…

Baby Face Thulium Lazer

HIZLI VE ETKİLİ LAZER DESTEKLİ CİLT BAKIMI CDS (Kozmesötik Salım Sistemi) canlandırıcı bileşikleri cildin derinlerine dağıtarak yaşlanan ve hasar gören…

Kollajen Bakımı

Cildin yeniden yapılanmasını sağlayan aktif içeriklerle formüle edilmiş Kollajen cilt bakım ürünleri ve maskesi ile yapılan bir cilt bakımıdır. Solgun…

5dk'da Fiyat Al
Kapat
Online Bilgi ve Fiyat Talep Formu

Kapat
Back To Top
×Close search
Ara
SİZİ ARAYALIM İSTER MİSİNİZ?

Ertelemeyin!
Doç. Dr. İbrahim Aşkar ve ekibi olmak istediğiniz tüm estetik uygulamalar ile ilgili sorularınızı cevaplıyor.